Kadirhan Öztürk

Kadirhan Öztürk

14-12-2022

09:54

1⃣Sevgili dostlar bugün size çok önemli 2 soru soracağım. 1-Yarın dünyanın son günü olduğu ilan edilse, sizce son 24 saatte neler olur? 2-Çölde kaybolup susuz kalsanız, ölmenize dakikalar kalsa bir bardak suya kaç para verirsiniz?

2⃣Bu soruları sorma nedenim, borsada şu an pek çok kişi, yorum yaparken hala NORMALE göre yorum yapıyor. Şu anda normal bir zamanda değiliz. Çölde susuzluktan ölmek üzere olan adama SU FİYATLARI ÇOK ARTTI diyorlar. Olacak iş değil.

3⃣Şu anda herhangi bir şekilde TL nakit tutmanın maliyeti büyük kayıp.Herkes bunun farkında.O sebeple ya TÜKETECEKSİN ya YATIRIM YAPACAKSIN Bugünkü videoda anlattım, borsa tek alternatif değil, ama YATIRIM YAPMAK tek alternatif bu ortamda.

4⃣Maharet, çölde susuz kalmış adama suyun çok pahalı olduğunu anlatmak değil.Şu rallide birçok insanın torunu bile emekli oldu.Dünya tarihine bakın, SERVETLER BÖYLE ANOMOLİ DÖNEMLERİNDE YAPILMIŞTIR.Daha önce Waterloo Savaşındaki servet değişimini sizlere anlatmıştım.

5⃣İçerisinde bulunduğumuz ralli elbet bir gün bitecek.Her gün ölücem diyen bir gün mutlaka haklı çıkar.Mesele bu rallide KAZANABİLDİĞİMİZ KADAR PARA KAZANIP, makul zamada realize etmek.Hala şöyle pahalı böyle pahalı diye BIK BIK yapanlara bakmayın.

6⃣GERÇEK ANALİZ endeks pahalı bilmemne demek değil, ÇÖLDE MİYİZ?, SUYUMUZ VAR MI?, bunları anlamak.EĞER YARIN DÜNYANIN SON GÜNÜ OLACAKSA, BİR SİLAHIN FİYATI KAÇ KAT ARTAR? Ekonomik analiz böyle yapılır. Bu tip bıkbıkçılar kıyamete 2 saat kala, SİLAHLAR ÇOK PAHALANDI derler.

7⃣Böyle bir ralliyi kaçırdıktan sonra, borsa tekrar 1.000 puana bile düşse ne anlamı var bir borsacı için. Biz niye borsadayız? Ralliler için, para kazanmak için, yatırımcı olmak için değil mi? ENFLASYONLA SİZDEN ÇALINANI BORSADA GERİ ALIYORSUNUZ ŞU AN FARKEDİN.

8⃣Son olarak şunu söyleyeceğim, herhangi bir konuda bir insandan yorum alacaksanız, onun yaşadığı hayata bakın.Onun tavsiyelerine uyarsanız en fazla onun kadar yaşarsınız.Kimden ne tavsiye alacağınıza dikkat edin, bizim millet bedavadan AHKAM kesmeyi çok seviyor çünkü. Selamlar?


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...