Hernán Cortés

Hernán Cortés

14-01-2021

21:46

( Karasakal’dan Hatıralar Sayı 04 ) “Ufkunuzu İki Katına Çıkaracak Kitaplar”

Jennifer McMahon - Söylemeyeceğine Söz Ver "Kitabın bir bölümünde gerilim had safhaya çıkıyor, o kısımda bir gönderme var. Beyne şimşekler çaktıracak türden”

İkili Anlaşmaların İçyüzü - Haydar Tunçkanat "Bunu sindire sindire okuyorsunuz, sanki hocanız ders anlatır gibi. Mesela ben bu kitabı tam dört kez okudum, sonuncusunda notlar alarak okudum. Uyarayım, bu kitap sizin için gelecekte üzücü olabilir."

Dönüş - Robert Charles Wilson "Anlatacak pek bir şey yok. Okuyun ve yaşayın."

Yakın Dönem Türk Politik Tarihi - Süleyman İnan "Ônceki üç kitaptan çıkarttığınız tüm sonuçları bu kitapla karşılaştırın. Şok olacaksınız."

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları (Set - 5 Kitap) - John Perkins "Bu seri, ilk üçüyle karşılaştırdığınız "yakın dönem politik tarihi" adlı kitabın doğrulayıcısı niteliğinde. Birkaç soru işareti hariç."

Psikiyatrist - Wulf Durn "İşte o birkaç soru işaretini bu kitabı okuyarak giderebilirsiniz. Ana karakteri Türkiye Cumhuriyeti Devleti gibi düşünün. Olaylara verdiği tepkilerin yazar tarafından açıklanışını da Tunçkanat’ın kitabıyla tamamlayın."

“Tebrikler, artık kafayı yememeniz için hiçbir neden yok. Ufkunuzu katlamış olduğunuzu hissedeceksiniz, eğer böyle hissetmezseniz bana mesaj atın. Size firmanın anahtarını vereyim. Not: Bu öneriler 17 yıllık bir birikimin sonucudur.” Okuduğunuz için teşekkürler.


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...