Mustafa Güldağı

Mustafa Güldağı

23-01-2021

17:02

1) Bahçeli ve MHP neden hedefte? 2016'da Biden Türkiye'ye gelip tüm partileri davet edip bir toplantı düzenlemişti. Bahçeli "Türkiye'nin iç ve dış meseleleri Biden'i ilgilendirmez!" deyip toplantıya katılmamıştı. MHP katılmayan tek partiydi. Biden ve ekibi buna tepki göstermişti.

2) Küreselci proje kapsamında; Milliyetçi Muhafazakar Ulusal çıkarı koruyanlar şeytanlaştırılacak. Son zamanda MHP ve Devlet Bahçeli'nin bazı siyasiler tarafından karalanmasının altında bu yatar. Aynı siyasiler Demirtaş ve FETÖ'yü destekliyor. HDP'yi savunuyor. Sebebi ne?

3) Çünkü Türkiye'de HDP ve FETÖ, küreselciliğin en büyük bileşenlerinden. Türkiye'de ABD'deki Demokratlara bağlı siyasiler bunlara sahip çıkıyor. MHP ve Bahçeli'nin karalanması, ABD ve okyanus ötesinin planı. Almanya ve Fransa'da ülkü ocaklarının yasaklanma sebebi de bu.

4) Firari FETÖ'cü imamlar Biden ile yakın dost. İkisi, FETÖ'nün büyük imamı Faruk Taban ve Kemal Öksüz. Sürekli Biden ve Hillary Clinton ile görüşürler. Bu iki isim Bahçeli'yi MHP'den tasfiye etmek istemişti. FETÖ Demokratların seçim kampanyasına sık sık para da bağışlamıştır.

5) Biden ve Kamala, Türkiye'de tasfiye edilen FETÖ ve HDPKK'nın tekrar ikame edilmesi için gelecek.Bunun önündeki en büyük engel MHP ve Devlet Bahçeli.Kilit adam. Demokratlarla bağlantılı olan Davudoğlu, Babacan ve Kılıçdaroğlu'nun Bahçeli MHP'ye saldırma sebepleri bu.Talimatlı.

6) Biden ve ekibi Kürdistan, Kuzey Kıbrıs'ı yok etmek, Mavi Vatan'ı pasifize etmek, tasfiye edilen FETÖ gibi derin ABD kliklerini hâkim kılmak, Türkiye'nin güvenlik konseptini yıkmak için gelecek. Cumhur İttifakı ve bileşenleri bunlara engel. Zayıflatılıp yok etmek isteyecekler.


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...