CryptoBatu

CryptoBatu

28-01-2023

09:27

(1/7) " Hacim Profilleri İle İşleme Giriş Stratejisi " Çok önceden paylaştığım bir flood'un güncel serisi olacak bu. Uzun zaman geçti anlatmayalı. Kullanarak çok fazla para kazanabileceğiniz bir stratehi olduğunu düşündüğüm için tekrardan anlatmak istedim. İyi okumalar 🤑

(2/7) " SVP İndikatörü İle Günlük Hacim Profilleri " SVP indikatörü bize günlük olarak hacim profillerini gösterir, her günün hacim profili birbirinden farklıdır. Kullanılan İndikatör : SVP ( Session Volume Profile) Alternatif İndikatör : Anchored Volume Profile by DGT ..

(3/7) " Sözlük " SVP indikatörü içerisinde 3 tane temel seviye vardır, bunların ne anlama geldiklerini aşağıdaki görselde açıklamalı bir şekilde bıraktım. Buradaki sözcükleri flood'un devamında çokça kullanacağız. ...

(4/7) " NPOC İle İşleme Giriş " Aşağıdaki görselde işleme girişin nasıl yapıldığını anlattım. Detaylı bir şekilde inceleyin, birazdan bolca örneklerini de göstereceğim.

(5/7) " Örnek 1 "

(6/7) " Örnek 2 " Bu işlemde gri bölgede bulunan hacim profilini kullanacağız, burada bulunan POC seviyesi daha önce test edilmemiş bir seviye, yani bir NPOC seviyesi.

(7/7) " Son Söz " Sadece anlattığım bu stratejiyi kullanarak çokça para kazanabilirsiniz, yapmanız gereken bolca backtest ve tekrar. Aşağıdaki discord kanalında bana çalışmalarınızı atabilirsiniz. Burada hacim profiline özel bir kategori oluşturudum.


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...