назар йобу дав

назар йобу дав

22-10-2022

21:01

Тред про р*сняву музику. прошу поширити цей тред, велике спасибі! #УкрТві

Почну з передісторії: через альбом Тейлор, я зацікавився в тому, наскільки його застрімили в Україні. Я заходжу в щоденний чарт України і БАЧУ БЛЯТЬ ЦЕ

3 треки в топ-5. 7 - в топ-10. 22 - в топ-50, і більшість з них в першій половині. Це Спотифай, тож за кожен стрім артист отримує гроші. Щоденно наш народ спонсорує наш геноцид. Це те саме, що відкрити двері людині, що каже "Я тебе хочу вбити".

Візьмемо альбом моргентбляменіліньписати. Я порахував, що його в Україні застрімили 300 тисяч раз (я вахуї дуже). Як каже гугл, артист отримує від 0.001 до 0.008 центів за стрім. Рахуємо і отримуємо 300-2400$ за ДЕНЬ. І альбом стабільно стрімитимуть. Артист платить податки.

А це ТЦ "Армстор", в який прилетіла ракета, в якому були ні в чому не винні люди. І частина грошей, що пішла на запуск ракети в нього, була отримана з ваших стрімів. Чи вам подобається сидіти годинами без світла, бо гади стріляють по електростанціям?

- Но [артіст] сідіт в Ізраїле, нічєво он нє платіт! Є така штука як лейбл. Він допомагає артисту, за що бере певну частину заробітку з муз. матеріалу. І всі рос. артисти підписані на лейбли, що зарєстровані в росії. А компанії (юр. особи) теж мають платити податки.

- А я в тєлєграмє сєбє скачал! І що? Ти цим пропагуєш ворожу культуру (про те, що вона немає ніякої духовної цінності я промовчу). Достатньо комусь зацікавитись, і ось - новий спонсор війни.

- І што, мнє толька українскую музику слушать? (фраза однокласниці, катя, якшо ти це читаєш, знай, ти - лярва) Якщо для тебе українська музика - це "Ванька-Вссанька", то видали тик ток. Українська музика набагато краща за росняву, справа в тому, як тобі хочеться її шукати...

...До того ж є сила-силезна зарубіжних виконавців. От там ви точно знайдете те, що припаде вам до душі.

- Ем ну етава іді нафєк!!!!! Слушаю что хачу!!! Ну то і пиздуй в кацапляндію, малороська ганчірка ;)

Дякую, що дочитали до кінця, якщо такі взагалі є! Ще раз нагадую: #RussiaIsATerroristState , нашої русофобії недостатньо і також поширюйте цей твіт, бо ми маємо відкрити очі деяким несвідомим особам?

Бачу, шо твіт лайкають і репостять. Велике дякую! Чудова нагода, щоб нагадати про Госпітальєрів. Донатьте, наразі це дуже важливо


Follow us on Twitter

to be informed of the latest developments and updates!


You can easily use to @tivitikothread bot for create more readable thread!
Donate 💲

You can keep this app free of charge by supporting 😊

for server charges...